Fabularny zwiastun Mario + Rabbids: Sparks of Hope — hydraulik bohaterem galaktyki!

Mario Rabbids Sparks of Hope

Ubisoft szykuje się na premierę drugiej już gry taktycznej z Mario i kórlikami w rolach głównych. Do sieci trafił trailer, dzięki któremu można rzucić okiem na nadchodzącą historię w grze. Zapowiada się ciekawie!

REKLAMA

Mario + Rabbids: Sparks of Hope — lepsze od pierwowzoru?

Trailer Mario + Rabbids: Sparks of Hope

Nowa odsłona tej dobrze przyjętej kolaboracji zabierze graczy do nowych światów. W ramach rozgrywki Mario i spółce przyjdzie odwiedzić kilka planet, a głównym „złym” Mario + Rabbids: Sparks of Hope będzie niejaki Curs. Co ciekawe, w ramach gry Mario będzie musiał połączyć siły z Bowserem — wszystko w imię większego dobra.

Zobacz też: Głośniki do telewizora

Gra została już w zasadzie ukończona, a graczom pozostaje czekać na jej oficjalną premierę. Mario + Rabbids: Sparks of Hope zadebiutuje na rynku 20 października 2022 roku na konsolach Nintendo Switch. Oczekiwania wobec tytułu są spore, ponieważ poprzednia odsłona była bardzo dobrze przyjęta przez graczy na całym świecie. Mario i ubisoftowe kórliki są świetnym połączeniem!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!