Warzone w klimacie złoczyńców – znani przeciwnicy z serii Call of Duty wkraczają do akcji

Warzone

Do sieci trafił trailer zapowiadający piąty sezon rozgrywek w Warzone. Gracze mogą liczyć na sporo nowości, a największą z nich jest wprowadzenie do gry nowych operatorów. W te role wcielą się antagoniści znani z niektórych części serii Call of Duty.

REKLAMA

Trailer Warzone zapowiada 5. sezon

Trailer 5. sezonu Warzone

Najnowsza aktualizacja o nazwie „Last Stand” przyniesie ze sobą kilka nowości. Trailer już od samego początku zwraca uwagę obecnością Raula Mendeza, głównego przeciwnika z gry Call of Duty: Black Ops 2. To jednak nie koniec powrotów, ponieważ w rolę operatorów wcieli się również Rorke z Call of Duty: Ghosts, Al-Asad z Call of Duty 4: Modern Warfare, czy Seraph znany z trzeciej i czwartej odsłony podserii Black Ops.

Zobacz też: Głośnik przenośny – najlepsze modele

Do gry zostanie dodany nowy tryb o nazwie „Last Call”, który przypominać będzie znany i lubiany „Znajdź i Zniszcz”. Nie zabraknie też nowych broni – tych ma być 5:

  1. Wyrzutnia EX1
  2. Pistolet maszynowy RA 225
  3. Rewolwer Valois
  4. Karabin szturmowy BP50
  5. Karabin szturmowy Lienna 57

Najnowszy sezon ma rozpocząć się 24 sierpnia. Będzie on najprawdopodobniej ostatnim, z uwagi na rzekomą premierę Warzone 2, która ma mieć miejsce jeszcze w tym roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!