Trek to Yomi nareszcie trafi na Nintendo Switch. Rodzima produkcja dostępna będzie w dobrej cenie

Trek to Yomi

Trek to Yomi trafiło do sprzedaży dokładnie 5 maja 2022 roku i mimo niezbyt długiej rozgrywki przyciągnęła do siebie naprawdę sporą liczbę graczy. Na pewno dużą popularność zapewniła tej produkcji obecność od pierwszego dnia w bibliotece Xbox Game Pass. Teraz po ponad pół roku od tego debiutu gra zawita na kolejnym sprzęcie i co ważne dostępna będzie w naprawdę kuszącej cenie.

Trek to Yomi na Nintendo Switch dostępna będzie za mniej niż 100 zł

Trek to Yomi — zapowiedź na Nintendo Switch

Według udostępnionego trailera Trek to Yomi trafi na konsolę Nintendo Switch już 30 stycznia 2023 roku. Pozycja ta kosztować będzie 80 zł, co jak na grę, która w domyśle zajmie od 5 do 6 godzin jest naprawdę bardzo dobrą ceną.

Z okazji debiutu tej produkcji na hybrydowej konsoli Nintendo twórcy wypuścili specjalny zwiastun, który poza ujęciami wyciągniętymi bezpośrednio z gry zawiera w sobie fragmenty niektórych recenzji. Potwierdzają one, że tym bardziej warto zainteresować się tym tytułem.

Przeczytaj też: Najlepsze gry MOBA

Bez wątpienia osoby, które jeszcze nie miały okazji ograć Trek to Yomi teraz będą mogły sprawdzić, jak w rzeczywistości prezentuje się ten tytuł. Trzeba też przyznać, że Nintendo Switch zdaje się idealną platformą dla produkcji, która może nie powala swoją długością, lecz potrafi przyciągnąć do siebie ciekawymi rozwiązaniami gameplayowmi.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z