Trek to Yomi i Citizen Sleeper od dzisiaj w Xbox Game Pass

Trek to Yomi

Przedwczoraj Microsoft ujawnił ofertę Xbox Game Pass na maj 2022. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj w usłudze lądują dwie gry: Trek to Yomi oraz Citizen Sleeper. Co ciekawe, oba tytuły dopiero debiutują na rynku.

REKLAMA

Dwie nowe gry w Xbox Game Pass (5 maja 2022)

Zwiastun Trek to Yomi

Dziś premiera Trek to Yomi. Ta produkcja od polskiego zespołu Flying Wild Hog czerpie garściami z filmów Akiry Kurosawy, a jej głównym bohaterem jest młody samuraj Hiroki. Chłopak przysiągł umierającemu mentorowi, że będzie bronił swojej mieściny przed siłami zła. Niestety dzień próby nadszedł, a protagonista musi dać z siebie wszystko, aby nie złamać danego słowa.

Zwiastun Citizen Sleeper

Citizen Sleeper również ma dzisiaj swoją premierę. Jest to pozycja z gatunku RPG, czerpiąca niemało z papierowych gier fabularnych. Podczas zabawy wcielimy się w tytułowego Sleepera, czyli cyfrową ludzką osobowość zamkniętą w sztucznym ciele. Protagonista pracował kiedyś w korporacji Essen-Arp, która uważa wszystkich swoich pracowników (obecnych i byłych) za swoją własność. Wraz z postępami w rozgrywce będziemy poznawać tajemnice złowrogiego korpo, jednocześnie starając się przeżyć swojego rodzaju cykle.

Przeczytaj też: Super promocja — 3 miesiące Xbox Game Pass Ultimate dostępne za 50 zł

Trek to Yomi wyląduje w bibliotece Xbox Game Pass o 17:00, a Citizen Sleeper w okolicach 18:00. W ramach abonamentu Microsoftu gry uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze. Zamierzacie dać szansę którejś z tych produkcji? Koniecznie napiszcie w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!