Trine 5 z oficjalną datą premiery! Nowy zwiastun pokazuje zdolności rycerza, który lubi placki

Trine 5

Od momentu debiutu, seria Trine zdobyła uznanie zarówno krytyków, jak i graczy na całym świecie. Jest przykładem udanej kombinacji platformówek z elementami przygodowymi i logicznymi. Studio Frozenbyte z Helsinek odpowiedzialne za serię, podzieliło się z graczami nowym zwiastunem, a także potwierdziło datę premiery Trine 5.

Premiera Trine 5 już 31 sierpnia 2023 roku. Twórcy podzielili się z graczami zwiastunem rycerza Pontiusa

Zwiastun postaci rycerza Pontiusa w Trine 5

Frozenbyte potwierdziło datę premiery Trine 5 – w produkcję zagramy już 31 sierpnia 2023 roku. Twórcy udostępnili również zwiastun postaci utalentowanego rycerza i miłośnika placków Pontiusa, którego fani cyklu na pewno pamiętają z poprzednich odsłon gry. Jak mówią twórcy, jest to prawdziwy obrońca królestwa, a także największy entuzjasta nie tylko placków, ale także jedzenia i napitków wszelkiego rodzaju.

Na materiale możemy zobaczyć jak bohater przy wykorzystaniu miecza i tarczy nie tylko walczy z wrogami, ale też w kreatywny sposób rozwiązuje kolejne zagadki i przemierza lokacje. Mechanika gry pozwoli natomiast przejmować kontrolę nad trzema różnymi postaciami: czarodziejem Amadeuszem, złodziejką Zoyą i wspomnianym rycerzem Pontiusem. Wszyscy bohaterowie mają swoje specjalne umiejętności, które wpływają na sposób rozwiązywania łamigłówek i pokonywania przeciwników.

Zobacz też: Najlepsze gry na PS5 dla dzieci

Kup PlayStation 5

Dodatkowo dowiedzieliśmy się także, że gra otrzyma polską wersję językową z napisami. Premiera tej produkcji nastawionej na kooperację została potwierdzona na 31 sierpnia 2023 roku. Trine 5 zadebiutuje jednocześnie na PC, a także na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.