Troy Baker gotowy do roli w The Last of Us 3. Aktor chce być częścią kolejnej historii Druckmanna

Przyszłość serii The Last of Us wciąż stoi pod dużym znakiem zapytania. Po miesiącach plotek twórcy przyznali ostatnio, że nie czują presji i na drugiej części mogą zamknąć całą przygodę z tym tytułem. Jeżeli jednak zdecydują się na kolejną odsłonę, mogą liczyć na Troya Bakera.

Troy Baker o The Last of Us 3

The Last of Us
The Last of Us

Troy Baker wziął ostatnio udział w podcaście ComicBook. Przy okazji rozmowy o jego twórczości padło oczywiście pytanie o The Last of Us 3 oraz potencjalny powrót do roli Joela.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Aktor zaznaczył, że nie wie, czy trzecia odsłona serii powstanie i późno dowiedział się nawet o planach stworzenia dwójki. Dodał jednak, że jeżeli Neil Druckmann ma do opowiedzenia jakąś historię, Baker w pełni odda się temu projektowi i będzie podążać za reżyserem.

Przeczytaj też: Darmowe gry na Steam

Niestety wypowiedź Bakera w żaden sposób nie wyjaśnia nam plotek krążących wokół The Last of Us 3. Jeżeli projekt faktycznie powstanie, Naughty Dog może liczyć na popularnego aktora.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.