Twórca Tunica chwali Xbox Game Pass. Usługa to „niesamowita oferta”

Tunic

Tunic to jedna z tych gier, która niespodziewanie zadebiutowała w Xbox Game Pass. Za produkcję odpowiadała jedna osoba – Andrew Shouldice – która ostatnio przyznała, że gdyby nie abonament Microsoftu, to rozgłos o jego tytule byłby zdecydowanie mniejszy. Uważa nawet, że usługa jest „niesamowitą okazją” dla deweloperów.

REKLAMA

Tunic w Xbox Game Pass było wyjątkowym doświadczeniem dla twórcy

Tunic – zwiastun premierowy

Rozmawiając z redakcją TrueTrophies, Shouldice stwierdził, że doświadczenie związane z wprowadzeniem Tunic do Xbox Game Pass jest wyjątkowe, ponieważ subskrybentów Xbox Game Pass są miliony i na myśl o tym, że nawet 10 czy 20 milionów graczy będzie mogło sprawdzić stworzoną przez siebie grę, jest czymś wspaniałym.

Przeczytaj też: Dysk SSD do laptopa

Twórca wspomina również o tym, że Tunic jest pełny tajemnic i dobrze ukrytych przejść. Zachęca niezdecydowanych do wypróbowania tejże pozycji. W międzyczasie warto jeszcze przypomnieć, że pod tym linkiem znajdziemy wszystkie gry na pierwszą połowę września, które są lub będą dostępne w Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!