Xbox Game Pass z 2 potwierdzonymi grami na styczeń 2024! Do usługi trafią premierowe pozycje

Xbox Game Pass

Pierwsza połowa grudniowej oferty Xbox Game Pass jest naprawdę potężna, bowiem do usługi trafiły takie hity, jak Remnant 2 czy Rise of the Tomb Raider. Przed nami jeszcze zapowiedź gier, które wzmocnią usługę w drugiej połowie miesiąca. Tymczasem poznaliśmy już 2 tytuły, które zostaną do niej dodane w styczniu 2024 roku.

Turnip Boy Robs a Bank i Go Mecha Ball w Xbox Game Pass na styczeń 2024 roku

Zwiastun Turnip Boy Robs a Bank

Pierwszą grą, która trafi do Xbox Game Pass w 2024 roku, jest Turnip Boy Robs a Bank. Produkcja ta zadebiutuje na PC, Xboxie One, Xboxach Series X|S i Nintendo Switch.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

To komediowe połączenie akcyjnej przygodówki z elementami roguelite. Twórcy zapowiadają, że przeprowadzimy „najdziwniejszy napad wszechczasów”, a w osiągnięciu tego celu pomoże nam diamentowy kilof, ładunki C4 i… kartonowe pudełko. Premiera Turnip Boy Robs a Bank jest planowana na 18 stycznia.

Zwiastun Go Mecha Ball

Kolejną styczniową premierą w Xbox Game Pass będzie Go Mecha Ball. Co warte wspomnienia, dzieło Whale Peak Games zostanie przetłumaczone na język polski i pojawi się na PC oraz Xboxach Series X|S.

Gra zaoferuje nam dosyć oryginalny gameplay, w którym wcielimy się w mecha będącego jednocześnie turlającą się kulką. Naszym zadaniem będzie przechodzenie przez kolejne areny, podczas których wykorzystamy ponad 25 różnorodnych narzędzi. Premiera Go Mecha Ball nastąpi już 25 stycznia.

Zobacz też: Gry multiplayer na telefon

To oczywiście nie wszystkie gry, które trafią do Xbox Game Pass w styczniu 2024 roku. Niemniej już teraz widać, że usługa zaoferuje nam w przyszłym miesiącu naprawdę ciekawe produkcje.

Źródło: TrueAchievements

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.