Twelve Minutes, Recompile i Train Sim World 2 od dzisiaj w Xbox Game Pass

Twelve Minutes

Biblioteka Xbox Game Pass ciągle się powiększa. Zgodnie z zapowiedzią, dziś w abonamencie Microsoftu lądują trzy nowe gry: Twelve Minutes, Recompile i Train Sim World 2. Dwie pierwsze pozycje to już kolejne tytuły po Humankind, które debiutują w Xbox Game Pass w dniu swojej premiery i to tylko w tym tygodniu.

Twelve Minutes, Recompile i Train Sim World 2 w Xbox Game Pass

Zwiastun Recompile

Twelve Minutes to przygodowy thriller od niezależnego dewelopera Luis Antonio. Gra opowiada historię mężczyzny, który zostaje zabity, lecz zamiast odejść na zawsze, budzi się 12 minut przed całym zdarzeniem. Bohater szybko zdaje sobie sprawę, że został uwięziony w pętli czasowej i tylko od niego zależy, czy jemu oraz jego żonie uda się pozostać przy życiu.

Z kolei Recompile jest grą akcji opowiadającą historię humanoidalnego Programu, który próbuje poznać sens swojego istnienia, jednocześnie starając się uniknąć śmierci, lub jak kto woli – skasowania. Jeśli chodzi o Train Sim World 2, to jest to nic innego, jak rozbudowany symulator pozwalający zasiąść za sterami przeróżnych lokomotyw. W grze nie ma fabuły, ale jest możliwość tworzenia własnych scenariuszy.

Train Sim World 2 i Recompile można już znaleźć w Xbox Game Pass, natomiast Twelve Minutes pojawi się w subskrypcji dopiero o 18:00. Train Sim World 2 i Twelve Minutes uruchomimy na PC, Xboxie One, Xboxie Series X|S oraz w chmurze. Recompile również zadziała na wymienionych platformach, ale z wyłączeniem Xboxa One – w przypadku tej gry posiadacze konsol poprzedniej generacji muszą obejść się smakiem.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z