Twierdza: Edycja Ostateczna – data premiery drugiego DLC i pakietu polskich zamków!

Twierdza Edycja Ostateczna Wilk

Firefly Studios nie zwalnia tempa i kontynuuje wspieranie odświeżonej wersji Twierdzy. W ubiegłym miesiącu w ręce graczy trafiła zimowa aktualizacja oraz pierwsze DLC, a dzisiaj deweloperzy poinformowali o dacie premiery kolejnych nowości. Wiosną do gry trafią polskie zamki oraz finałowe 7 misji kampanii Perły.

Twierdza: Edycja Ostateczna – data premiery DLC „Valley of the Wolf” i szczegóły wiosennej aktualizacji

Twierdza: Edycja Ostateczna – Valley of the Wolf

W kolejnym DLC noszącym tytuł „Dolina Wilka” (Valley of the Wolf) graczom przyjdzie zmierzyć się z najpotężniejszym przeciwnikiem znanym z podstawowej kampanii fabularnej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Po wydarzeniach znanych z „Zatoki Świni” przenosimy się wprost na ziemie Wilka, który więzi bratanicę Sir Długoręki. Twórcy deklarują, że każda z misji będzie stanowiła wyzwanie nawet dla weteranów serii. Premiera dodatku została zaplanowana na 30 kwietnia.

Tego samego dnia udostępniona zostanie darmowa wiosenna aktualizacja wprowadzająca drugi „Zamkowy szlak” składający się z 10 scenariuszy.

Wśród nowych twierdz nie zabraknie obiektów zlokalizowanych na terenie Polski: krzyżackich zamków w Nidzicy i Malborku, zamku Ogrodzieniec w Podzamczu i Biskupina.

Oprócz tego możemy liczyć na nowe mapy, poprawki błędów oraz drobniejsze usprawnienia. Pełna lista zmian zostanie udostępniona pod koniec kwietnia.

Źródło: Steam

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.