Twierdza: Edycja Ostateczna – data premiery zimowej aktualizacji! Nowa kampania ekonomiczna i debiut DLC

Twierdza Edycja Ostateczna

Decyzja o odświeżeniu kultowej Twierdzy okazała się strzałem w dziesiątkę. Tytuł spotkał się z bardzo pozytywnym obiorem, a w ciągu trzech dni sprzedano 100 tysięcy kopii. Zgodnie z zapowiedziami deweloperzy kontynuują wspieranie gry. Już niebawem zagramy w nową kampanię ekonomiczną oraz zmierzymy się z sojusznikiem Wieprza w pierwszym DLC.

Zimowa aktualizacja nadciąga do odświeżonej Twierdzy! Nowe mapy, darmowa kampania ekonomiczna i DLC

Twierdza: Edycja Ostateczna – rozwój gry w 2024 roku

Już 13 lutego odbędzie się premiera pierwszego dodatku do Twierdzy: Edycji Ostatecznej. Wydarzenia przedstawione w „Zatoce Świni” są bezpośrednią kontynuacją fabuły znanej z militarnej kampanii „Ucieczka z Wyspy Węża”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tym razem w ramach 7 misji trzeba zmierzyć się z kapitanem Odyńcem, jednym z najbardziej zaufanych sojuszników Wieprza. Towarzyszący graczom narrator – Sierżant – doczekał się własnych animacji dialogowych.

Twierdza: Edycja Ostateczna – Sierżant

Wraz z darmową zimową aktualizacją do gry trafi druga kampania ekonomiczna oraz trzy nowe mapy: Forest (tryb swobodnego budowania), Snake Island i Vile Gulch (tryb multiplayer).

Kolejna odsłona Twierdzy, powstająca na silniku Unreal Engine 5, to największy projekt w historii studia. Jak deklarują twórcy, fani zagrają przynajmniej w jedną wersję demo, aby móc zgłosić swoje uwagi i pomysły.

Istnieje szansa, że Twierdza: Krzyżowiec również powróci w odświeżonej formie. Decyzje w tej sprawie zostaną podjęte wiosną, po premierze drugiego DLC.

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.