Twierdza: Edycja Ostateczna ze świetną sprzedażą! Twórcy chwalą się wynikiem osiągniętym w 72 godziny

twierdza edycja ostateczna

Kilka dni temu zadebiutowała Twierdza: Edycja Ostateczna. Jak się okazuje, remaster pierwszej odsłony serii spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony graczy. Twórcy mogą bowiem pochwalić się rewelacyjnym wynikiem sprzedaży, osiągniętym w 72 godziny.

Sprzedano już 100 tysięcy kopii gry Twierdza: Edycja Ostateczna

Firefly Studios pochwaliło się na platformie X rewelacyjnym wynikiem swojej ostatniej produkcji. Twierdza: Edycja Ostateczna przekroczyła bowiem liczbę 100 tysięcy sprzedanych kopii. Ponadto, jak informuje wpis na profilu, rezultat ten został osiągnięty w 72 godziny.

Warto również wspomnieć, że Firefly Studios planuje dla Twierdzy kilka aktualizacji. Pojawić ma się między innymi darmowa kampania ekonomiczna składająca się z siedmiu misji. Wiosną do gry ma trafić pakiet oblężeń historycznych twierdz, wśród których znajdziemy zamek w Malborku.

Zobacz też: Gry multiplayer na telefon

Na zakończenie przypominamy, że Twierdza: Edycja Ostateczna zadebiutowała na rynku 7 listopada 2023 roku. Produkcja jest dostępna na platformie Steam.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.