Twórcy RoboCop: Rogue City szykują nową grę! To niezapowiedziany projekt RPG

RoboCop Rogue City

Choć ubiegłoroczny RoboCop: Rogue City w dniu premiery mierzył się z mieszanym odbiorem wśród recenzentów, to Polakom udało się podbić serca tysięcy graczy na całym świecie. W przeszłości pojawiały się doniesienia, wedle których tytuł miał nie doczekać się żadnego rozszerzenia fabularnego, co ostatecznie okazało się prawdą. Deweloperzy pracują już nad całkowicie nową grą RPG.

Studio Teyon pracuje nad nową grą RPG akcji

Teyon oferty pracy
Teyon – oferty pracy

Jak wynika z ofert zamieszczonych na stronie Teyon, polskie studio aktualnie poszukuje pracowników, którzy zasilą szeregi zespołów odpowiedzialnych za „niezapowiedziany projekt RPG akcji”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wśród wakatów znajdziemy stanowisko dla projektanta cutscenek, projektanta rozgrywki, programisty operującego językiem C++ oraz artysty 3D odpowiedzialnego za obiekty otoczenia.

Od kandydatów wymaga się m.in. znajomości Unreal Engine 5, co jednoznacznie wskazuje, z jakiego silnika będzie korzystała gra. Nowy tytuł jest tworzony z myślą o komputerach stacjonarnych oraz konsolach.

Czekacie na nadchodzącą produkcję tworzoną przez Teyon? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Wccftech

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.