Twórcy The Day Before nie dają za wygraną. Kierownictwo Fntastic potajemnie opracowuje nową grę

The Day Before scam

The Day Before nie bez powodu zostało okrzyknięte największym przekrętem w branży gier wideo w 2023 roku. Nie dość, że finalny produkt okazał się czymś zupełnie innym, niż przedstawiały trailery, to na dodatek twórcy uśmiercili grę dosłownie miesiąc po premierze. Okazuje się jednak, że kierownictwo studia Fntastic nie daje za wygraną i pracuje nad nową produkcją.

Szefostwo studia Fntastic werbuje byłych pracowników do tajemniczego projektu

Redakcja rodzimego CD Action szykuje obszerny reportaż na temat The Day Before oraz wszystkiego, co się działo wokół tego tytułu. Podczas jednego z wywiadów z deweloperem ze studia Fntastic, wyznał on, że szefostwo firmy pracuje nad kolejną produkcją.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Projekt trzymany jest w ścisłej tajemnicy ze względu na kompromitację, jaką okazało się The Day Before. Wiadomo jedynie, że ma to być gra mobilna. Deweloper w trakcie wywiadu zdradził, że szefostwo firmy, bracia Gotovtsev rozesłali do pracowników studia Fntastic oferty udziału w nowym projekcie.

Co ciekawe, oferty pracy dotarły nawet do osób, które zostały wyrzucone ze studia bądź odeszły w nie najlepszej atmosferze. Według wstępnych informacji większość ludzi podziękowała za udział w tajemniczym projekcie, jednakże znaleźli się też tacy, którzy przystali na propozycję.

Jedno jest pewne, co by to nie było, lepiej mieć się na baczności i omijać ten projekt szerokim łukiem. Wszystko bowiem wskazuje na to, że szykuje się kolejny robiony po łebkach skok na kasę.

Źródło: CD Action

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.