Ubisoft Forward to nie tylko Assassin’s Creed Mirage. Poznaliśmy szczegóły pokazu

Assassin's Creed Mirage

W najbliższą sobotę odbędzie się Ubisoft Forward. Zgodnie z przekazanymi kilka dni temu informacjami podczas transmisji dojdzie do pełnoprawnej zapowiedzi Assassin’s Creed Mirage. Jak można się było spodziewać, nie będzie to jedyna produkcja, którą gracze będą mieli okazję zobaczyć na wspomnianym pokazie. Francuska firma postanowiła bowiem przypomnieć o nadchodzącym wydarzeniu, publikując przy okazji kilka interesujących szczegółów.

REKLAMA

Ubisoft zdradza, jakie gry pojawią się na Ubisoft Forward

Ubisoft Forward – zapowiedź pokazu

O 20:35 – tuż przed główną prezentacją – rozpocznie się tzw. pre-show, na którym deweloperzy podzielą się informacjami i aktualizacjami dotyczącymi gier typu live. Zgodnie z przekazanymi informacjami gracze mogą liczyć na nowe wieści dotyczące takich produkcji jak Brawlhalla, For Honor, The Crew 2 oraz Anno 1800.

Następnie – o 21:00 czasu polskiego – Ubisoft zaprosi fanów na właściwą część pokazu Ubisoft Forward. Oprócz wspomnianej zapowiedzi Assassin’s Creed Mirage w trakcie transmisji zaprezentowane zostaną także kolejne materiały i szczegóły dotyczące Skull and Bones oraz Mario + Rabbids Sparks of Hope. Niewykluczone, że francuska firma przygotowała też kilka niespodzianek.

Zobacz też: Głośnik przenośny – najlepsze modele

Ubisoft Forward będzie można śledzić na YouTube oraz Twitch.tv. Za oglądanie transmisji na drugiej z wymienionych platformie gracze zostaną natomiast nagrodzeni elementami kosmetycznymi do takich produkcji jak Skull and Bones, Rainbow Six Siege, Roller Champions oraz Assassin’s Creed Valhalla. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie pod tym adresem.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!