Ubisoft Forward to nie tylko Assassin’s Creed Mirage. Poznaliśmy szczegóły pokazu

Assassin's Creed Mirage

W najbliższą sobotę odbędzie się Ubisoft Forward. Zgodnie z przekazanymi kilka dni temu informacjami podczas transmisji dojdzie do pełnoprawnej zapowiedzi Assassin’s Creed Mirage. Jak można się było spodziewać, nie będzie to jedyna produkcja, którą gracze będą mieli okazję zobaczyć na wspomnianym pokazie. Francuska firma postanowiła bowiem przypomnieć o nadchodzącym wydarzeniu, publikując przy okazji kilka interesujących szczegółów.

Ubisoft zdradza, jakie gry pojawią się na Ubisoft Forward

Ubisoft Forward – zapowiedź pokazu

O 20:35 – tuż przed główną prezentacją – rozpocznie się tzw. pre-show, na którym deweloperzy podzielą się informacjami i aktualizacjami dotyczącymi gier typu live. Zgodnie z przekazanymi informacjami gracze mogą liczyć na nowe wieści dotyczące takich produkcji jak Brawlhalla, For Honor, The Crew 2 oraz Anno 1800.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Następnie – o 21:00 czasu polskiego – Ubisoft zaprosi fanów na właściwą część pokazu Ubisoft Forward. Oprócz wspomnianej zapowiedzi Assassin’s Creed Mirage w trakcie transmisji zaprezentowane zostaną także kolejne materiały i szczegóły dotyczące Skull and Bones oraz Mario + Rabbids Sparks of Hope. Niewykluczone, że francuska firma przygotowała też kilka niespodzianek.

Zobacz też: Głośnik przenośny – najlepsze modele

Ubisoft Forward będzie można śledzić na YouTube oraz Twitch.tv. Za oglądanie transmisji na drugiej z wymienionych platformie gracze zostaną natomiast nagrodzeni elementami kosmetycznymi do takich produkcji jak Skull and Bones, Rainbow Six Siege, Roller Champions oraz Assassin’s Creed Valhalla. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziecie pod tym adresem.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.