Znany dziennikarz sugeruje, że Ubisoft+ dołączy do Xbox Game Pass Ultimate

Xbox Game Pass i Ubisoft+

Xbox Game Pass rozwija się w niesamowicie szybkim tempie. Dopiero co do biblioteki usługi dołączyło ponad 60 gier EA na PC i wiele tytułów Bethesdy, a jeszcze wcześniej zaufany insider poinformował, że produkcje Ubisoftu trafią do abonamentu Microsoftu. Teraz swoje przysłowiowe „trzy grosze” w tym temacie dołożył znany dziennikarz.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Połączenie Ubisoft+ z Xbox Game Pass Ultimate wydaje się być coraz bardziej prawdopodobne

Gry firmy Ubisoft w Xbox Game Pass

Od dłuższego czasu krążą plotki, że Ubisoft+ połączy się z Xbox Game Pass. Teraz dowiedzieliśmy się, że uważa tak również Jeff Grubb – popularny amerykański dziennikarz mocno związany z branżą gier wideo. Mężczyzna wyraźnie zasugerował, że do katalogu Xbox Game Pass Ultimate mają trafić wszystkie gry Ubisoftu, a nie tylko wybrane tytuły. Dla przypomnienia, wcześniejsze doniesienie od jednego z insiderów mówiło „jedynie” o grach wydanych do premiery Immortals: Fenyx Rising (włącznie). Mówiąc prościej – możemy się spodziewać pełnoprawnej fuzji Xbox Game Pass (Ultimate) z Ubisoft+.

Grubb nie zna szczegółów, choć spekuluje, że do Xbox Game Pass Ultimate może zawitać kolejny „poziom”, droższy dajmy na to o 5 dolarów. Jego wykupienie miałoby gwarantować m.in. dostęp do gier z Ubisoft+. Według dziennikarza Microsoft próbuje aktualnie znaleźć sposób na wprowadzenie Ubisoft+ do swojej usługi.

Mimo że przytoczone doniesienia brzmią bardzo prawdopodobnie, należy pamiętać, że to tylko plotki, które mogą, choć wcale nie muszą się potwierdzić. Warto mieć to na uwadze, choć nie da się ukryć, że fuzja Ubisoft+ z Xbox Game Pass (Ultimate) wydaje się być naturalnym krokiem w rozwoju subskrypcji giganta z Redmont.

Źródło: Pure Xbox

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z