Ubisoft+ zbliża się coraz bardziej do konsol Microsoftu. Nowe poszlaki w aplikacji Xbox Rewards

Ubisoft Plus

W ostatnim czasie wieści dotyczące wejścia usługi Ubisoft+ na konsole Xbox pojawiają się coraz częściej, rozbudzając tym samym wszystkich posiadaczy tego sprzętu. W poniedziałek Jez Corden w jednym ze swoich postów na Twitterze ponownie rozgrzał spekulacje na ten temat twierdzeniem, jakoby abonament ten miał trafić na urządzenia Microsoftu już niebawem. Teraz zaś pojawiły się kolejne poszlaki, które sugerują, że debiut subskrypcji od francuskiej korporacji na Xboxach, to faktycznie tylko kwestia czasu.

Zakładka w Xbox Rewards zachęca graczy do „odkrycia” abonamentu Ubisoft+

Ubisoft+ has started appearing in the Xbox rewards app on consoles today. The URL doesn't load when you try and launch, but it looks like it's coming soon pic.twitter.com/oUKg1g0aJV

— Tom Warren (@tomwarren) April 12, 2023

Ubisoft+ has started appearing in the Xbox rewards app on consoles today. The URL doesn't load when you try and launch, but it looks like it's coming soon pic.twitter.com/oUKg1g0aJV

— Tom Warren (@tomwarren) April 12, 2023

Doniesienia Toma Warrena wskazują, że w aplikacji Xbox Rewards na konsolach pojawiła się specjalna zakładka zachęcająca graczy do „odkrycia” usługi Ubisoft+. Niestety, po wejściu w rzeczony kafelek otrzymujemy komunikat, że „coś poszło nie tak”.

Mimo tego, że na razie nie otrzymujemy dostępu do pożądanej przez wielu zawartości, to wiele wskazuje na to, że zmieni się to już niebawem i abonament od francuskiej korporacji zagości wreszcie na konsolach Xbox.

Przeczytaj też: Lekki laptop — najlepsze modele

Jeśli ostatnie doniesienia faktycznie są prawdziwe, to już niebawem Microsoft powinien oficjalnie przekazać, kiedy dokładnie abonament Ubisoft+ zawita do ekosystemu Xbox. Według niektórych informacja o tym powinna pojawić się jeszcze w tym tygodniu. Czy faktycznie tak będzie? Czas pokaże, niemniej warto uważniej obserwować poczynania producenta Xboxów.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.