Ubisoft+ zadebiutuje wreszcie na konsolach Xbox? Znany insider zapowiada rychłą premierę usługi

Ubisoft Plus

Pod koniec marca jeden z branżowych dataminerów zapowiadał, że Ubisoft+ zadebiutuje na konsolach Xbox w połowie kwietnia. Wiele wskazuje na to, że wspomniane doniesienia okażą się prawdziwe. Z informacji przekazanych przez jednego z branżowych insiderów wynika bowiem, że usługa francuskiej firmy faktycznie trafi niedługo na sprzęty Microsoftu.

Zdaniem branżowego insidera usługa Ubisoft+ ukaże się niedługo na konsolach Xbox

Ubisoft+ on Xbox is likely imminent.

— Jez (@JezCorden) April 6, 2023

Ubisoft+ on Xbox is likely imminent.

— Jez (@JezCorden) April 6, 2023

Autorem najnowszych doniesień dotyczących premiery Ubisoft+ na Xbox One i Xbox Series X|S jest Jez Corden – znany branżowy insider i dziennikarz. Kilka dni temu wspomniany informator opublikował wpis na portalu społecznościowym Twitter, w którym zapowiedział, że posiadacze konsol Microsoftu nie będą musieli czekać zbyt długo na debiut usługi francuskiej firmy. Zabrakło jednak konkretnych dat.

Warto wspomnieć, że na początku lutego w Xbox Store odnaleziono ikony związane z Ubisoft+. Wygląda więc na to, że premiera usługi francuskiej firmy na konsolach Microsoftu faktycznie zbliża się wielkimi krokami. Zainteresowanym nie pozostaje więc nic innego, jak uważnie wypatrywać oficjalnych komunikatów w tej sprawie.

Zobacz też: Najlepsze laptopy do 6000 zł

Zgodnie z zapowiedziami Ubisoft+ ma być dostępne na konsolach Xbox jako samodzielna usługa, a nie – jak w przypadku EA Play – część Xbox Game Pass Ultimate. Abonament francuskiej firmy dostępny jest obecnie wyłącznie na PC, a miesięczny koszt subskrypcji wynosi 59,90 złotych.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.