Ubisoft+ za 5 zł na PC i Xboxach! Usługa dostępna w ogromnej promocji

Ubisoft Plus

Kilka dni temu EA Play trafiło na promocję, gdzie za pierwszy miesiąc usługi trzeba zapłacić kilka złotych. Podobną ścieżką podążył właśnie Ubisoft, który również przecenił swój abonament na PC oraz Xboxach. Teraz kosztuje on zaledwie 5 zł za pierwszy miesiąc.

Ubisoft+ w promocji – 1 miesiąc usługi za 5 zł na PC, Xbox One oraz Xbox Series X|S

Ubisoft+
Ubisoft+

Ubisoft chce mocniej postawić na usługi subskrypcyjne. Nic więc dziwnego, że właśnie przecenił Ubisoft+ na wszystkich dostępnych platformach. Do 9 sierpnia abonament można wykupić za zaledwie 5 zł.

Podkreślmy, że promocja obejmuje wyłącznie pierwszy miesiąc subskrypcji. Później cena wraca do standardowych kwot, które zostały podane powyżej.

Zobacz też: Gry podobne do Heroes 3

Kup Xbox Series X

Pełną listę gier dostępnych w Ubisoft+ można znaleźć w tym miejscu. Subskrypcja ogółem oferuje graczom możliwość zagrania w hitowe produkcje francuskie dewelopera.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.