Ubisoft+ za darmo na 7 dni! Subskrypcję mogą przetestować posiadacze PC i Xboxów

Ubisoft+

Ubisoft+ to usługa, która zebrała ostatnio sporo rozgłosu. Od dawna jest dostępna na PC-tach, a posiadacze Xboxów One oraz Series X|S mogą z niej natomiast korzystać od kwietnia tego roku. To właśnie użytkownikom tych platform zaoferowano dziś możliwość przetestowania subskrypcji za darmo przez 7 dni.

Wersja testowa Ubisoft+ za darmo na 7 dni na PC, Xboxie One oraz Xboxach Series X|S

Ubisoft Plus
Ubisoft+

Ubisoft+ to usługa francuskiej firmy, która umożliwia graczom ogrywanie tytułów francuskiej firmy w modelu subskrypcyjnym. Niestety jej cena jest daleka od idealnych, więc wielu posiadaczy PC-tów i Xboxów na pewno ucieszy fakt, że przez 7 dni mogą uzyskać dostęp do tytułów objętych ofertą za darmo.

Aby zarejestrować się do Ubisoft+ należy po prostu odwiedzić oficjalną stronę producenta. Po pomyślnym przejściu tego procesu nic nie będzie już stać na przeszkodzie, aby uruchomić wybrane przez nas gry.

Pamiętajmy tylko, że trial subskrypcji wymaga podania danych karty kredytowej, a aktywować go można tylko do 21 czerwca do godziny 15:00. Po upływie tygodnia od rejestracji zapłacimy więc standardową cenę 59,90 zł za PC Access lub 69,90 zł w przypadku Multi Access, który umożliwia rozgrywkę na konsolach Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Zobacz też: Gry dla jednego gracza

Generalnie rzecz biorąc Ubisoft+ udostępnia ponad setkę różnych gier na PC, wliczając w to produkcje z serii Assassin’s Creed czy Far Cry. Oferta na Xboxach jest jednak nieco skromniejsza i zawiera ponad 60 tytułów.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.