Już niedługo Ubisoft wyłączy serwery w 8 kultowych grach. Oto ich pełna lista

Assassin's Creed 3

Czas leci nieubłaganie, a idealnym tego potwierdzeniem jest najnowszy komunikat Ubisoftu, w którym francuska firma potwierdziła, iż za kilka tygodni wyłączy serwery dla ośmiu kultowych gier. Poniżej przedstawiamy ich pełną listę.

Ubisoft żegna się z grami z Xboxa 360

Assassin’s Creed Brotherhood – trailer

Dokładnie 1 września 2022 roku Ubisoft uniemożliwi łączenie się z usługami firmy w takich produkcjach, jak:

  1. Assassin’s Creed 3 (bez zmian w remasterze na Xbox One)
  2. Assassin’s Creed Brotherhood
  3. Assassin’s Creed Revelations
  4. Driver San Francisco
  5. Far Cry 3 (bez zmian w remasterze na Xbox One)
  6. Ghost Recon Future Soldier
  7. Rayman Legends (bez zmian w wersji Xbox One)
  8. Splinter Cell: Blacklist

Jak możemy zauważyć, wszystkie powyższe tytuły zostały stworzone z myślą m.in. o konsoli Xbox 360. Ubisoft postanowił pożegnać się z tymże sprzętem Microsoftu i tak naprawdę mamy czas do 1 września, aby zdobyć w rzeczonych grach osiągnięcia wymagające rozgrywki sieciowej. Ponadto w Ghost Recon Future Soldier będzie trzeba odłączyć konsolę od internetu, aby móc zapoznać się z kampanią fabularną, ponieważ pozycja wymagała stałego połączenia z usługami Ubisoftu.

Sprawdź też: Klawiatura gamingowa — najlepsze modele

Francuska firma uznała, że zamknięcie serwerów jest podyktowane tym, aby przeznaczyć wszystkie dostępne zasoby na nowe i najbardziej popularne tytuły.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z