UFC i UFC 2 opuszczają dziś Xbox Game Pass

UFC

Mniej więcej w połowie maja dowiedzieliśmy się, że wkrótce z Xbox Game Pass wyleci UFC i UFC 2. Tak się składa, że dziś jest ten dzień, w którym obie gry opuszczają abonament. Szkoda, ale cóż – nic nie możemy na to poradzić.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

UFC i UFC 2 żegnają Xbox Game Pass Ultimate

UFC 2
UFC 2

W usłudze Microsoftu regularnie pojawiają się nowe gry, ale niekiedy też niektóre tytuły ją opuszczają. Dziś z subskrypcji XGPU znika UFC i UFC 2 w wersji na konsole (Xbox One, Xbox Series X|S). Dobra wiadomość dla fanów serii UFC jest jednak taka, że kilka dni temu do Xbox Game Pass zawitało UFC 4, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by dać szansę najnowszej odsłonie.

Pod koniec warto wspomnieć, że już jutro z abonamentu zostaną usunięte kolejne trzy pozycje, ale na szczęście w ich miejscu pojawi się tyle samo nowości.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z