Dwie gry od EA wkrótce znikną z Xbox Game Pass

UFC 2

Dosłownie chwilę temu dowiedzieliśmy się o 6 grach opuszczających Xbox Game Pass wraz z końcem maja, a już poznaliśmy kolejne 2 tytuły, które wkrótce znikną z biblioteki usługi Microsoftu. Oby już dzisiaj obyło się bez kolejnych (niemiłych) niespodzianek…

Popularne gry sportowe od EA opuszczają Xbox Game Pass

Zwiastun UFC 2

Electronic Arts zapowiedziało, że 14 lipca 2021 roku dwie kultowe gry sportowe znikną z abonamentu EA Play, a co za tym idzie – również z Xbox Game Pass Ultimate. Mowa o UFC i UFC 2 w wersji na konsole (Xbox One, Xbox Series X|S).

Dobra wiadomość jest taka, że na nadrobienie obu tytułów zostało jeszcze stosunkowo dużo czasu, choć oczywiście bez przesady. Osoby nimi zainteresowane powinny powoli zasiadać do gry.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z