Uncharted 5 w nowej reklamie PS5? Sony podgrzewa atmosferę ciekawym filmem promocyjnym

Uncharted 5 PS5 reklama

Sony regularnie publikuje nowe reklamy, które mają za zadanie utrzymać zainteresowanie fanów wokół PS5. Ostatnia z nich była jednak szczególnie interesująca. Wszystko za sprawą krótkiego fragmentu, który być może przedstawia nowe Uncharted 5.

REKLAMA

Uncharted 5 zostanie wkrótce zapowiedziane? Ciekawy spot PS5

Spot Sony „Live from PS5”

Najnowszy spot PS5 przybiera formę reportażu, który ukazuje sceny z najbardziej rozpoznawanych gier na tę konsolę. Uwagę przykuwa natomiast jeden fragment, na którym nie da się rozpoznać żadnej wydanej lub przynajmniej zapowiedzianej do tej pory produkcji. Możemy na nim zauważyć młodą kobietę z pochodnią, która przemierza jaskinię w celu dotarcia do czegoś, co przypomina jakiegoś rodzaju artefakt.

Gracze od razu skojarzyli, że grą ukazaną w krótkich klipach może być niezapowiedziane jeszcze Uncharted 5. Ostatnio mogliśmy dowiedzieć się, że Naughty Dog „odeszło” od tej marki, ale nie wyklucza, że zajmie się nią zupełnie inne studio.

Zobacz też: Karta graficzna do 1000 zł – jaką kupić?

Przypomnijmy, że ostatnim wydanym Unchartedem była Kolekcja Dziedzictwo złodziei. Edycja ta zawierała odświeżoną czwartą odsłonę cyklu wraz z dodatkiem do niej i została wydana na PS5 oraz PC.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!