Will Smith na zwiastunie Undawn. Znany aktor włącza się w promocję gry

Undawn Will Smith

Undawn zostało zapowiedziane już kilka lat temu przez Tencent. Gra miała ukazać się pierwotnie w 2021 roku, ale finalnie nie doszło wtedy do jej premiery. Nowy termin ujawniono za to przy okazji zwiastuna, w którym wystąpił nie kto inni niż Will Smith.

Will Smith promuje Undawn. Zwiastun ujawnia datę premiery gry

Zwiastun Undawn

Na początku warto wspomnieć, że ruszyły już przedpremierowe rejestracje do Undawn. Na dziś zapisało się do nich już ponad 2,3 miliona graczy.

Co więcej, wraz z nowym zwiastunem Tencent ujawnił też datę premiery gry. Ta pojawi się na rynku już 15 czerwca 2023 roku.

Undawn to survivalowa gra osadzona w otwartym świecie, w której gracz ma możliwość podróżowania w pojedynkę lub też w towarzystwie innych ocalałych. Produkcja będzie dostępna na PC oraz urządzeniach mobilnych z systemami operacyjnymi Android i iOS.

Zobacz też: Gry podobne do League of Legends

Sam fakt obecności w zwiastunie gry tak znanego aktora jak Will Smith świadczy o tym, że Tencent rzeczywiście wierzy w sukces Undawn. Z całą pewnością nie są to przestrzelone ambicje, bo The Last of Us zdążyło już udowodnić, że postapokaliptyczne tytuły potrafią być niesamowicie popularne.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.