Niezwykle fotorealistyczny FPS na pierwszym gameplayu! Unrecord może być prawdziwą rewolucją

Unrecord

Wczoraj studio DRAMA opublikowało pierwszy materiał ze swojego najnowszego dzieła, obok którego nie można przejść obojętnie, gdyż Unrecord zaskakuje swoją grafiką. Ten fotorealistyczny FPS zbiera wiele komentarzy od zachwytów przez niedowierzanie. Nie da się ukryć, że produkcja może być prawdziwą rewolucją w pierwszoosobowych strzelankach.

Unrecord zaskakuje realizmem, DRAMA obiecuje innowacje – jest gameplay

Zwiastun Unrecord

Po opublikowaniu przez studio DRAMA materiału swojego najnowszego dzieła w sieci zawrzało. Unrecord dzięki swojej fotorealistycznej grafice zbiera liczne komentarze, które nie dowierzają, że jest to gra, gdyż wygląda „zbyt prawdziwie”. Co więcej, na YouTube możemy znaleźć wiele filmów dotyczących tej produkcji z tytułami w stylu „Niemożliwe, że to nie jest film”.

Po obejrzeniu pierwszego gameplayu Unrecord nie ma się co dziwić, gdyż gra jest naprawdę realistyczna. W opisie na Steamie możemy przeczytać:

„Unrecord to FPS dla jednego gracza, który opowiada historię policjanta z perspektywy jego kamery nasobnej. Pracując nad rozwiązaniem sprawy, musisz wykorzystać swoje umiejętności taktyczne i detektywistyczne, aby rozwiązać zagadkę”.

Opis gry na platformie Steam

Dodatkowo studio DRAMA zapowiada:

„Unrecord oferuje złożone dialogi, innowacyjną mechanikę rozgrywki, trudne dylematy moralne i unikalny system strzelania. Fabułę w Unrecord można porównać do powieści detektywistycznej lub thrillera. Gracz będzie musiał zbadać kilka spraw kryminalnych i stawić czoła różnym postaciom. Fabuła i prezentacja gry będą miały kluczowe znaczenie dla rozgrywki, a gracze mogą spodziewać się licznych zwrotów akcji oraz różnorodnych sekwencji rozgrywki”.

Opis oraz wspominany zwiastun sugerują, że możemy mieć do czynienia z prawdziwą rewolucją w FPS-ach. Zdaniem twórców Unrecord ma przypominać rzeczywiste nagranie z kamery policyjnej i tak właśnie wygląda. Spotkało się to z różnymi komentarzami, gdyż możemy przeczytać, że gracze chcą, aby gra posiadała odpowiednie oznaczenie wiekowe, ze względu na swój realizm.

I’m going to get a lot of hate for this – but this level of realism in video games should be heavily moderated in *shooters* for anyone *under a certain age*, I hope parents do their job. this level of realism for shooting & killing makes *me* feel uncomfortable as if I’m

— Trainwreck (@Trainwreckstv) April 20, 2023

I’m going to get a lot of hate for this – but this level of realism in video games should be heavily moderated in *shooters* for anyone *under a certain age*, I hope parents do their job. this level of realism for shooting & killing makes *me* feel uncomfortable as if I’m

— Trainwreck (@Trainwreckstv) April 20, 2023

Zobacz też: Mody do FS 19

Na razie nie jest znana data premiery, ale studio DRAMA zapewnia, że Unrecord jest w preprodukcji. A jakie jest Wasze zdanie na temat tego zwiastuna? Będziecie chcieli zagrać? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.