Until Dawn Enhanced Edition na porównaniu z oryginałem. Przeskok między generacjami jest ogromny

Until Dawn Enhanced Edition

Podczas ostatniego State of Play Sony zaskoczyło swoich odbiorców i oficjalnie zapowiedziało Until Dawn Enhanced Edition. Według najnowszych komunikatów Japończyków gra zostanie całkowicie przebudowana i powstanie na silniku Unreal Engine 5. Mimo że do tej pory otrzymaliśmy jeden konkretny materiał, tak niektórzy już zabrali się za porównywanie oryginału z odświeżonym wydaniem.

Until Dawn Enhanced Edition na porównaniu z oryginałem

Porównanie Until Dawn (2015) z zapowiedzianym odświeżeniem

Za przygotowanie porównania odpowiada niezawodny już kanał Cycu1, który postanowił zestawić ze sobą oryginalne Until Dawn oraz fragmenty trailera odświeżonego wydania. Nie będzie wielkim zaskoczeniem fakt, że różnice na korzyść nadchodzącej wersji są ogromne, jednak wymienić tu trzeba kilka konkretnych aspektów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Przede wszystkim całość zdaje się powstawać w nieco ciemniejszej palecie kolorów, gdzie uwspółcześnione oświetlenie jeszcze lepiej oddaje mroczny klimat produkcji. Widać także, że modele postaci stały się bardziej szczegółowe, a co za tym idzie — zyskały dodatkowej głębi i realizmu. Poprawom, choć tutaj raczej kosmetycznym uległy animacje postaci, które są teraz bardziej autentyczne.

Jak na razie Until Dawn Enhanced Edition wygląda po prostu bardzo obiecująco. Fani tego rodzaju produkcji powinni mieć ten tytuł na szczególnym względzie, zwłaszcza że mowa o debiucie już w 2024 roku. Kiedy dokładnie? Tego zapewne dowiemy się wkrótce.

Źródło: YouTube: Cycu1

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.