Urządzenia Apple dostały serię nowych aktualizacji. iPhone, iPad i Mac ze wsparciem dla DualSense Edge

DualSense Edge

Standardowy DualSense był już od dawna kompatybilny z urządzeniami Apple, ale funkcji tej brakowało w przypadku jego wersji premium. Sytuacja ta uległa zmianie dopiero niedawno po wdrożeniu serii kolejnych aktualizacji oprogramowania. Dzięki nim iPhone czy Mac zapewniają już pełne wsparcie dla kontrolera DualSense Edge.

DualSense Edge z oficjalnym wsparciem na urządzeniach Apple

Zwiastun przedstawiający DualSense Edge

Najnowsza seria aktualizacji dla urządzeń Apple wprowadziła ułatwienie dla graczy posiadających DualSense Edge. Kontroler jest teraz przez nie oficjalnie wspierany, co zapewni kompatybilność jego funkcji w produkcjach natywnych lub uruchamianych za pomocą Remote Play z PS4 lub PS5.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zapewnienie wsparcia dla DualSense Edge jest niewielką częścią z serii aktualizacji, które ostatnio wdrożyło Apple. Za ich sprawą do połączenia kontrolera przez bluetooth z urządzeniami firmy wystarczy teraz tylko zaktualizować system operacyjny do wersji iOS 16.4, iPadOS 16.4, macOS Ventura 13.3 albo tvOS 16.4.

Zobacz też: Gry podobne do GTA

DualSense Edge to model premium standardowego kontrolera do PS5. Jego premiera miała miejsce w styczniu 2023 roku.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.