Starfield wrześniowym bestsellerem! Znamy dane sprzedażowe gier w USA

Starfield

Właśnie spłynęły do nas wyniki sprzedażowe gier w USA. Zgodnie z przewidywaniami, to Starfield uplasował się na pierwszym miejscu. Standardowo powody do zadowolenia ma też EA.

Najlepiej sprzedające się gry w USA – wrzesień 2023

Dane sprzedażowe gier w USA standardowo pochodzą od analityka Mata Piscatelli. Dzięki niemu wiemy, że pierwszą trójkę najchętniej kupowanych gier we wrześniu stworzyły Starfield, Mortal Kombat 1 i EA Sports FC 24.

Pierwszą dziesiątkę zamykają jeszcze Madden NFL 24, Payday 3, NBA 2K24, The Crew: Motorfest, Armored Core 6, Hogwarts Legacy i Call of Duty: Modern Warfare 2. Nie możemy więc mówić o żadnym większym zaskoczeniu.

Dalej świetnie sprzedają się Resident Evil 4 od Capcomu oraz ostatnia część The Legend of Zelda Nintendo. Tutaj też raczej nikogo nie dziwi, że stojące na wysokim poziomie, japońskie produkcje, cieszą się uznaniem wśród graczy.

Zobacz też: Gry podobne do Uncharted

Jeżeli chodzi o Sony, jedyną grą firmy z listy jest Gran Turismo 7. Ostatnie miejsce okupuje wydane niemal 2 lata temu Elden Ring.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.