F1 2020 oznaczone do usunięcia z Xbox Game Pass i EA Play

F1 2020

Dzisiaj w Xbox Game Pass zawitało wyczekiwane odświeżenie GoldenEye 007. Niestety tym razem nie mamy dobrych wieści, ponieważ właśnie dowiedzieliśmy się, że niedługo z abonamentu Microsoftu oraz EA Play zniknie F1 2020. Szkoda, ale cóż – taka kolej rzeczy.

F1 2020 niedługo zniknie z Xbox Game Pass i EA Play

Gameplay-trailer F1 2020

F1 2020 to lubiana gra wyścigowa na licencji Formuły 1. Niestety produkcja ma na karku już bite 2 lata, a na rynku są dostępne nowsze odsłony. Z tego też powodu Electronic Arts podjęło decyzję o wycofaniu jej z abonamentów.

Przeczytaj też: Najlepsze straszne gry

15 marca 2023 roku F1 2020 zostanie usunięte z EA Play, a także biblioteki Xbox Game Pass. Dobra wiadomość jest taka, że w subskrypcji Amerykanów znajduje się F1 2021, więc osoby grające w starszą odsłonę mają alternatywę w postaci nowszej części serii. W przypadku graczy opłacających abonament EA Play sytuacja wygląda tak samo.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.