3 gry opuszczają dzisiaj Xbox Game Pass! Subskrypcja Microsoftu traci jeden z największych hitów

xbox game pass

Mamy dzisiaj ostatni dzień w roku, a Microsoft nie byłby sobą, gdyby na koniec nie skasował ze swojego flagowego abonamentu przynajmniej kilku gier. Otóż dzisiaj Xbox Game Pass opuszczają aż trzy produkcje, w tym jeden z największych światowych hitów. Szkoda, ale cóż – taka kolej rzeczy.

GTA 5 i 2 inne gry opuszczają dzisiaj Xbox Game Pass

Zwiastun GTA 5

Czy nam się to podoba, czy też nie, zawartość oferty Xbox Game Pass regularnie się zmienia – niekiedy trafiają do niej nowości, a innym razem opuszczają ją wybrane tytuły. Tak czy inaczej, dzisiaj z subskrypcji Microsoftu znikają następujące gry:

  1. Grand Theft Auto 5 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Monster Train (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. NARAKA BLADEPOINT: Deluxe Edition (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Przeczytaj też: Najlepsze gry offline

Wymienione wyżej tytuły zostaną usunięte z katalogu Xbox Game Pass do końca dnia, jednak dopóki wciąż pozostają one w subskrypcji, abonenci jak zawsze mogą kupić je w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Co tu dużo mówić: lepszy rydz niż nic.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródło: Microsoft

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.