5 gier opuszcza dziś Xbox Game Pass. Ace Combat 7: Skies Unknown, Observation i więcej

Ace Combat 7: Skies Unknown

Dwa tygodnie temu Microsoft udostępnił listę pierwszych gier w Xbox Game Pass na czerwiec, a także poinformował, z jakimi tytułami będziemy musieli się wkrótce pożegnać. Niestety dzień pożegnań właśnie nadszedł, bo dziś usługę opuszcza aż 5 gier, w tym popularne Ace Combat 7: Skies Unknown. Wiele osób z pewnością się zasmuci.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Ace Combat 7: Skies Unknown i inne gry wylatują z Xbox Game Pass

Zwiastun Observation

Zgodnie z zapowiedzią biblioteka Xbox Game Pass uszczupli się dzisiaj o 5 gier. Bez zbędnego przedłużania, do końca dnia subskrypcję opuszczą następujące tytuły:

  1. Ace Combat 7: Skies Unknown (Xbox One, Xbox Series X|S)
  2. Night Call (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. West of Dead (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Wizard of Legend (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Observation (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Utrata wymienionych produkcji to niewątpliwie przykra wiadomość, ale cóż – nic nie możemy na to poradzić. Dajcie znać w komentarzach poniżej, za którymi grami będziecie tęsknić najbardziej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z