5 fajnych gier znika dzisiaj z Xbox Game Pass! W tym były exclusive PlayStation 5

Xbox Game Pass

Nie tak dawno temu Microsoft ujawnił gry w Xbox Game Pass na kwiecień i początek maja 2023, a także zdradził, jakie produkcje wkrótce znikną z subskrypcji. Tak się składa, że dzisiaj abonament Amerykanów opuszcza aż 5 naprawdę ciekawych tytułów. Wylatuje także Bugsnax, czyli były exclusive PlayStation 5, choć sądząc po ocenach graczy – on akurat jest średni.

Gry, które opuszczają dzisiaj Xbox Game Pass – Bugsnax, Dragon Quest Builders i więcej

Zwiastun Dragon Quest Builders

Nie można zapominać, że do Xbox Game Pass nie tylko trafiają nowości, ale czasami subskrypcję opuszczają też wybrane tytuły. Dziś mamy do czynienia właśnie z takim scenariuszem, ale nie przedłużajmy. Z abonamentu wylatują następujące produkcje:

  1. Bugsnax (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Destroy All Humans! (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Dragon Quest Builders (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Tetris Effect: Connected (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  5. Unsouled (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)

Przeczytaj też: Ranking słuchawek gamingowych

Wymienione wyżej gry opuszczą bibliotekę Xbox Game Pass do końca dnia, jednak dopóki wciąż pozostają one w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je w Xbox Store o 20% taniej. Co tu dużo mówić: w obecnej sytuacji dobre i to!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.