Oj, niedobrze… Microsoft usuwa dziś 6 gier z Xbox Game Pass! Zobacz, co znika z subskrypcji

Xbox Game Pass

Wczoraj Microsoft zaskoczył graczy i udostępnił w ramach Xbox Game Pass grę-niespodziankę. Niestety dzisiaj dobrych wieści nie mamy, a wręcz przeciwnie – zgodnie z zapowiedzią, subskrypcję Amerykanów opuszcza aż 6 gier. Za tymi tytułami z pewnością niektórzy zatęsknią.

6 gier opuszcza dziś Xbox Game Pass – Commandos 3 HD Remaster, Tinykin i więcej

Zwiastun Tinykin

Czy nam się to podoba, czy też nie, zawartość biblioteki Xbox Game Pass zawsze zmienia się w dwie strony. Darujmy sobie jednak lanie wody i skupmy się na konkretach. Dzisiaj z subskrypcji wylatują następujące produkcje:

  1. Black Desert (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  2. Commandos 3 – HD Remaster (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Immortality (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Nuclear Throne (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Surgeon Simulator 2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  6. Tinykin (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Przeczytaj też: Ranking telewizorów 55 cali

Kup Xbox Series X

Wymienione wyżej gry znikną z oferty Xbox Game Pass do końca dnia, jednak dopóki wciąż pozostają one w subskrypcji, abonenci jak zawsze mogą kupić je w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, za którymi z usuwanych tytułów będziecie tęsknić najbardziej!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.