Gra-niespodzianka od dzisiaj w Xbox Game Pass! Microsoft nieoczekiwanie ogłosił nowość

Xbox Game Pass

Oferta Xbox Game Pass cały czas się rozwija, czemu zresztą trudno się dziwić. Wczoraj w abonamencie Microsoftu oraz PS Plusie zadebiutowała kapitalna produkcja niezależna, a dzisiaj do subskrypcji niespodziewanie trafia kolejny tytuł. To spora niespodzianka, bo gra nie została uwzględniona w liście nowości na drugą połowę sierpnia 2023.

Niespodziewany debiut Call of the Wild: The Angler w Xbox Game Pass i na konsolach Xbox

Zwiastun Call of The Wild: The Angler

Call of The Wild: The Angler to symulator wędkarza, którego motywem przewodnim jest nic innego jak łowienie ryb. Podczas zabawy zwiedzamy całkiem spory świat i „polujemy” na coraz to lepsze okazy. Fabuły samej w sobie oczywiście tu nie ma.

Przeczytaj też: Gry podobne do God of War

Call of The Wild: The Angler debiutuje dzisiaj na Xbox One i Xbox Series X|S. Do końca dnia gra pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass, w ramach której to uruchomimy ją na wspominanych konsolach oraz komputerach PC i w chmurze. Zamierzacie dać szansę tej produkcji, czy wędkarstwo to nie Wasze klimaty? Jak zawsze napiszcie w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.