Darkest Dungeon, Limbo i 3 inne gry opuszczają dzisiaj Xbox Game Pass

Darkest Dungeon

Dziś połowa miesiąca, a połowy miesiąca zwykle mają to do siebie, że oznaczają „czystki” w bibliotece Xbox Game Pass. Dzisiejsza data nie jest wyjątkiem, bowiem z subskrypcji Microsoftu znika aż 5 pozycji z Darkest Dungeon i Limbo na czele. Szkoda, ale cóż — niestety nie możemy nic na to poradzić.

Gry usuwane z Xbox Game Pass — Darkest Dungeon, Limbo i więcej

Zwiastun Limbo

Nowe gry regularnie lądują w ofercie Xbox Game Pass, ale na nowościach nigdy się nie kończy. Darujmy sobie jednak lanie wody i przejdźmy do konkretów. Dzisiaj z abonamentu Amerykanów znikają następujące produkcje:

  1. Darkest Dungeon (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Dungeons & Dragons: Dark Alliance (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Greedfall (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Limbo (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Worms Rumble (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Przeczytaj też: Commandos 3 HD Remaster trafi do Xbox Game Pass

Wymienione wyżej gry opuszczą Xbox Game Pass do końca dnia, jednak dopóki wciąż pozostają one w usłudze, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Nie da się ukryć, że lepszy rydz niż nic.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z