Darksiders Genesis, Final Fantasy VII i cztery inne gry opuszczają dziś Xbox Game Pass

Darksiders Genesis

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass cały czas się zmienia. Zazwyczaj do usługi Microsoftu trafiają nowe gry, ale niekiedy też niektóre tytuły ją opuszczają. Taka sytuacja ma miejsce właśnie dzisiaj, bo zgodnie z zapowiedzią z abonamentu wylatuje aż sześć gier, w tym Darksiders Genesis i Final Fantasy VII. Nie da się ukryć, że ta wiadomość z pewnością zasmuci wielu graczy.

Darksiders Genesis, Final Fantasy VII i inne gry żegnają Xbox Game Pass

Zwiastun Don’t Starve: Giant Edition

Licencje na gry zewnętrznych studiów prędzej czy później się kończą, a gdy do tego dochodzi, to Microsoft zostaje zmuszony do usunięcia ich z oferty Xbox Game Pass. Wszyscy jesteśmy tu jednak po konkrety, więc to na nich się skupmy; dziś usługę opuszczają poniższe produkcje.

  1. Darksiders Genesis (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Final Fantasy VII (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  3. Don’t Starve: Giant Edition (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Train Sim World 2020 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Crossing Souls (PC)
  6. Ape Out (PC)

Wymienione gry znikną z Xbox Game Pass do końca dnia. Dopóki wciąż pozostają w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą je kupić na własność w Microsoft Store o 20% taniej. Obniżka nie jest duża, ale zawsze coś.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z