[Akt.] Final Fantasy VII, Darksiders Genesis i cztery inne gry wkrótce znikną z Xbox Game Pass

Final Fantasy VII

Sierpień dopiero się zaczął, a już dotarły do nas bardzo przykre wieści. Otóż właśnie dowiedzieliśmy się, że już wkrótce z Xbox Game Pass zniknie sześć kolejnych gier, w tym Final Fantasy VII i Darksiders Genesis. Jakby usuwanie GTA V nie było dostatecznie przykre…

Final Fantasy VII, Darksiders Genesis i inne gry oznaczone do usunięcia z Xbox Game Pass

Zwiastun Darksiders Genesis z elementami rozgrywki

Czy nam się to podoba, czy też nie, już niedługo Xbox Game Pass opuszczą naprawdę dobre gry. Bez zbędnego przedłużania, lista usuwanych tytułów prezentuje się następująco:

  1. Final Fantasy VII (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  2. Darksiders Genesis (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Don’t Starve: Giant Edition (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Train Sim World 2020 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Crossing Souls (PC)
  6. Ape Out (PC)

Niestety Microsoft nie podał, kiedy wymienione wyżej gry znikną z jego usługi, ale najprawdopodobniej pożegnamy się z nimi w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Dopóki produkcje wciąż znajdują się w abonamencie, subskrybenci Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate jak zawsze mogą je kupić na własność w Microsoft Store z 20-procentową zniżką. Kiedy Amerykanie ujawnią dokładne daty usunięcia omówionych tytułów, niniejszy wpis zostanie zaktualizowany.

Aktualizacja – 03.08.2021, 15:26

Gry znikną z Xbox Game Pass 15 sierpnia 2021 roku.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z