[Akt.] Desperados III, Kingdom Hearts III, Mount & Blade: Warband i trzy inne gry opuszczają dziś Xbox Game Pass

Desperados III

Przedwczoraj do Xbox Game Pass zawitały dwie nowe gry, ale niestety dzisiaj nie mamy zbyt dobrych wieści. Subskrypcję Microsoftu opuszcza bowiem aż sześć produkcji, w tym Desperados III, Kingdom Hearts III i Mount & Blade: Warband. Szkoda, ale cóż – nic nie poradzimy.

Gry, które wylatują dziś z Xbox Game Pass – Desperados III, Kingdom Hearts III, Mount & Blade: Warband i więcej

Zwiastun Kingdom Hearts III

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass stale się zmienia, ale niestety działa to w dwie strony. Wszyscy jesteśmy tu jednak po konkrety, więc szanujmy swój czas i skupmy się właśnie na nich. Bez przedłużania, dzisiaj abonament opuszczają następujące tytuły:

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
  1. Desperados III (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Kingdom Hearts III (Xbox One, Xbox Series X|S)
  3. Mount & Blade: Warband (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Pandemic: The Board Game (Xbox One, Xbox Series X|S, PC)
  5. Ghost of a Tale (PC)
  6. YIIK: A Postmodern RPG (PC)

Powyższe gry znikną z Xbox Game Pass do końca dnia. Dopóki wymienione produkcje wciąż pozostają w abonamencie, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store o 20% taniej. Na otarcie łez dobre i to, ale lepiej się spieszyć, bo zegar tyka.

Aktualizacja – 17.01.2022, 15:58

Mimo wcześniejszej zapowiedzi Kingdom Hearts III nie zostało usunięte z oferty Xbox Game Pass; subskrybenci wciąż mogą grać.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.