Spelunky 2 i The Anacrusis od dzisiaj w Xbox Game Pass

Spelunky 2

Kilka dni temu do Xbox Game Pass zawitały trzy wyczekiwane gry: Mass Effect Edycja Legendarna, Outer Wilds i Embr. Z kolei dzisiaj w usłudze Microsoftu lądują dwie kolejne pozycje, które z pewnością zainteresują wielu subskrybentów. Mowa oczywiście o Spelunky 2 i The Anacrusis.

REKLAMA

Nowe gry w Xbox Game Pass – Spelunky 2 i The Anacrusis

Zwiastun The Anacrusis

Spelunky 2 to urocza platformówka od niezależnego studia Mossmouth. Motywem przewodnim rozgrywki jest nic innego, jak eksplorowanie losowo generowanych podziemi, pełnych niebezpiecznych przeciwników i pułapek, a także drogocennych skarbów. Fabuły samej w sobie tu nie uświadczymy.

Z kolei The Anacrusis jest kooperacyjną strzelanką dla maksymalnie czterech graczy. Podczas zabawy będziemy stawiać czoła hordom obcych, rozwijać umiejętności swojego bohatera oraz zdobywać nowe bronie. Warto wspomnieć, że za produkcję odpowiada zespół złożony z byłych pracowników Valve i Riot Games.

Spelunky 2 jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass, natomiast The Anacrusis trafi do subskrypcji o 18:00. W ramach usługi Amerykanów wymienione gry uruchomimy na komputerach PC, Xboxie One, konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S) oraz w chmurze.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!