Wraz z końcem maja Xbox Game Pass opuści 6 gier – m.in. wybrane tytuły z serii Kingdom Hearts

Kingdom Hearts - HD 1.5+2.5 ReMIX

Czy nam się to podoba, czy też nie, z biblioteki Xbox Game Pass czasami wylatują poszczególne gry. Dziś poznaliśmy aż 6 tytułów, które opuszczą usługę Microsoftu wraz z końcem maja. Nie da się ukryć, że to niezbyt ciekawa wiadomość, ale lepiej wiedzieć zawczasu, by móc uniknąć przykrego zaskoczenia w przyszłości.

Kingdom Hearts – HD 1.5+2.5 ReMIX i więcej gier niedługo zniknie z Xbox Game Pass

Surviving Mars
Surviving Mars

Dziś w Xbox Game Pass zadebiutował SnowRunner, jednak na dobrych wieściach najwyraźniej nie mogło się skończyć. Bez zbędnego przedłużania, 31 maja 2021 roku z subskrypcji Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate znikną następujące gry:

  1. Assetto Corsa (konsole)
  2. Broforce (PC)
  3. Surviving Mars (konsole, PC)
  4. Void Bastards (konsole, PC)
  5. Kingdom Hearts – HD 1.5+2.5 ReMIX (konsole)
  6. Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue (konsole)

Użytkownicy Xbox Game Pass mogą zakupić wyżej wymienione produkcje na wyłączność o 20% taniej do momentu, aż zostaną one usunięte z usługi. Niestety na ich nadrobienie w ramach tytułowego abonamentu nie zostało już zbyt dużo czasu.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z