Rewelacyjne gry wkrótce znikną z Xbox Game Pass. Pożegnamy 8 tytułów, w tym exclusiva Microsoftu!

Xbox Game Pass

Ostatniego dnia marca Xbox Game Pass opuściło aż 7 całkiem ciekawych gier. Niestety dzisiaj dowiedzieliśmy się, że Microsoft zaplanował usunięcie z abonamentu kolejnych 8 tytułów, w tym swojego własnego exclusiva. Wśród produkcji oznaczonych do usunięcia nie brakuje prawdziwych hitów!

Gry, które wkrótce znikną z Xbox Game Pass – Life is Strange: True Colors, Quantum Break i więcej

Zwiastun Quantum Break

Czy nam się to podoba, czy też nie, zawartość biblioteki Xbox Game Pass zmienia się zawsze w dwie strony, a dzisiaj mamy do czynienia z tytułami oznaczonymi do usunięcia w najbliższej przyszłości. Taka kolej rzeczy, ale dziwić może fakt, iż wśród znikających gier znalazł się również exclusive Microsoftu w postaci Quantum Break, dostępny wyłącznie na Xboxach i PC. To dość nietypowa sytuacja i niewykluczone, że niedługo Amerykanie szerzej wypowiedzą się na ten temat.

W każdym razie, niedługo z Xbox Game Pass wylecą następujące gry:

  1. Life is Strange: True Colors (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: 15.04.2023
  2. Quantum Break (Xbox One, Xbox Series X|S) – data usunięcia: 15.04.2023
  3. The Long Dark (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: 15.04.2023
  4. Moonglow Bay (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: 15.04.2023
  5. The Riftbreaker (Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: 15.04.2023
  6. Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: 15.04.2023
  7. The Dungeon Of Naheulbeuk: The Amulet Of Chaos – Chicken Edition (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: 15.04.2023
  8. Panzer Corps 2 (PC) – data usunięcia: 15.04.2023

Przeczytaj też: Jaki laptop do pracy kupić

Dopóki wymienione wyżej gry wciąż pozostają dostępne w abonamencie, subskrybenci Xbox Game Pass jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Nie jest to zbyt pocieszające, ale jak to mówią – zawsze coś.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.