Złe wieści — kolejne 3 gry oznaczone do usunięcia z Xbox Game Pass, w tym NBA 2K22

NBA 2K22

Nie tak dawno temu Microsoft udostępnił ofertę Xbox Game Pass na pierwszą połowę sierpnia 2022, ujawniając nadchodzące do subskrypcji nowości oraz tytuły oznaczone do usunięcia. Niestety dzisiaj poznaliśmy listę kolejnych produkcji, które z czasem opuszczą abonament Amerykanów. Mowa tu m.in. o NBA 2K22.

REKLAMA

NBA 2K22 i inne oznaczone do usunięcia z Xbox Game Pass

Zwiastun DiRT 4

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass zmienia się w dwie strony — czy nam się to podoba, czy też nie. Jak już ustaliliśmy, dzisiaj poznaliśmy listę kolejnych tytułów oznaczonych do usunięcia z abonamentu. Bez przedłużania, zestawienie prezentuje się następująco:

  1. NBA 2K22 (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura) – data usunięcia: 31.08.2022
  2. DiRT 4 (Xbox One, Xbox Series X|S) – data dodania: 03.10.2022
  3. DiRT Rally (Xbox One, Xbox Series X|S) – data dodania: 03.10.2022

Przeczytaj też: Najlepsze soundbary do telewizora

Abonenci Xbox Game Pass mogą kupić NBA 2K22 na własność w Xbox Store z 20-procentową zniżką — pozostałe gry nie zostały jeszcze objęte rabatem dla subskrybentów. Za którą z usuwanych produkcji będziecie tęsknić najbardziej? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!