Rain on Your Parade i 3 inne gry opuszczają Xbox Game Pass

Rain on Your Parade

Na początku miesiąca dowiedzieliśmy się, ze niedługo z Xbox Game Pass znikną aż 4 gry, w tym Rain on Your Parade i The Long Dark. Niestety tak się składa, że ten felerna data to już dzisiaj. Co tu dużo mówić — wielka szkoda, bo za tymi udanymi, choć niekoniecznie przesadnie popularnymi tytułami z pewnością zatęskni niejeden subskrybent.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Gry usuwane z Xbox Game Pass – Rain on Your Parade i więcej (15 kwietnia 2022)

Zwiastun The Long Dark

Czy nam się to podoba, czy też nie, zawartość biblioteki Xbox Game Pass zmienia się w dwie strony, co oznacza, że niekiedy trafiają do niej nowe gry, a czasami subskrypcję opuszczają wybrane produkcje. Wszyscy jesteśmy tu jednak po konkrety, więc darujmy sobie zbędne lanie wody. Dzisiaj z abonamentu wylatują poniższe tytuły:

  1. Rain on Your Parade (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. The Long Dark (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. MLB The Show 21 (Xbox One, Xbox Series X|S, chmura)
  4. Pathway (PC)

Przeczytaj też: Preload na Xboxie — wszystko, co musisz wiedzieć

Wymienione gry znikną z Xbox Game Pass do końca dnia. Warto jednak wspomnieć, że dopóki wciąż znajdują się one w subskrypcji, abonenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store o 20% taniej. W obliczu obecnej sytuacji, lepsze 20% zniżki niż nic.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z