Sable, Echo Generation i 4 inne gry opuszczają dzisiaj Xbox Game Pass

Sable

Wczoraj do Xbox Game Pass zawitało długo wyczekiwane Scorn. Z kolei dzisiaj nie mamy dobrych wieści, jak to na połowę miesiąca przystało. Zgodnie z zapowiedzią, abonament Microsoftu opuszcza aż 6 produkcji z Sable oraz Echo Generation na czele. Szkoda, ale cóż – taka kolej rzeczy.

Gry, które opuszczają dzisiaj Xbox Game Pass – Sable, Echo Generation i więcej

Zwiastun Echo Generation

Czy nam się to podoba, czy też nie, zawartość biblioteki Xbox Game Pass zmienia się zawsze w dwie strony; jednego dnia trafiają do niej nowości, a innym razem opuszczają ją wybrane tytuły. Darujmy sobie jednak lanie wody i przejdźmy do konkretów. Dzisiaj z subskrypcji wylatują następujące gry:

  1. Sable (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. Into the Pit (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. The Good Life (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. Echo Generation (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Ring of Pain (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  6. Bloodroots (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Przeczytaj też: Amazon Prime Gaming

Wymienione wyżej produkcje znikną z abonamentu do końca dnia. Dopóki jednak wciąż pozostają one w usłudze Xbox Game Pass, subskrybenci jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Za którą z usuwanych gier będziecie tęsknić najbardziej? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.