6 gier opuszcza dziś Xbox Game Pass. Surviving Mars, Kingdom Hearts – HD 1.5+2.5 ReMIX i więcej

Surviving Mars

Nie tak dawno temu Microsoft zapowiedział, że wraz z końcem maja bibliotekę Xbox Game Pass opuści aż 6 gier. Niestety moment ten właśnie nadszedł – jeszcze dziś z abonamentu znikną tytuły, za którymi z pewnością zatęskni wiele osób. Niestety nie możemy nic na to poradzić.

Surviving Mars, Kingdom Hearts – HD 1.5+2.5 ReMIX i więcej gier znika z Xbox Game Pass

Kingdom Hearts - HD 1.5+2.5 ReMIX

Usługa Microsoftu ma to do siebie, że na dodawanych tytułach się nie kończy – mimo że nowości zdecydowanie przeważają, to dni takie jak ten też się zdarzają. Przechodząc do konkretów, jeszcze dzisiaj oferta Xbox Game Pass i Xbox Game Pass Ultimate skurczy się o następujące gry:

  1. Assetto Corsa (konsole)
  2. Broforce (PC)
  3. Surviving Mars (konsole, PC)
  4. Void Bastards (konsole, PC)
  5. Kingdom Hearts – HD 1.5+2.5 ReMIX (konsole)
  6. Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue (konsole)

Nie da się ukryć, że znikają całkiem ciekawe produkcje. Napiszcie w komentarzach poniżej, których gier będzie wam brakowało najbardziej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z