5 gier oznaczonych do usunięcia z Xbox Game Pass! Wkrótce pożegnamy m.in. The Anacrusis

Xbox Game Pass

Nowy rok dopiero co się rozpoczął, ale Microsoft nie postanowił wejść w niego z przytupem. Wręcz przeciwnie, ponieważ dopiero co Xbox Game Pass opuściło aż 9 produkcji ze Scarlet Nexus na czele, a teraz dowiedzieliśmy się, że już wkrótce z abonamentu zniknie kolejnych 5 gier. Szkoda, ale cóż – bywa i tak.

Gry, które wkrótce znikną z Xbox Game Pass – The Anacrusis i więcej

Zwiastun The Anacrusis

Czy nam się to podoba, czy też nie, raz do biblioteki Xbox Game Pass trafiają nowe gry, a innym razem abonament opuszczają wybrane tytuły. Tak jak już wspomnieliśmy, niedługo z subskrypcji zniknie 5 produkcji. Ich pełna lista prezentuje się następująco:

  1. The Anacrusis (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 15.01.2023)
  2. Nobody Saves the World (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 15.01.2023)
  3. Pupperazzi (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 15.01.2023)
  4. Windjammers 2 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 15.01.2023)
  5. Danganronpa: Trigger Happy Havoc Anniversary Edition (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura) – data usunięcia: nieznana (prawdopodobnie 15.01.2023)

Przeczytaj też: Najlepsze gry na Xbox One

Oficjalną datę usunięcia wymienionych wyżej gier poznamy zapewne jutro. Dopóki wciąż pozostaję one w abonamencie, subskrybenci Xbox Game Pass jak zawsze mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Co tu dużo mówić: zawsze coś!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.