7 gier udanych opuszcza dzisiaj Xbox Game Pass! W tym popularna strzelanka Ubisoftu

Xbox Game Pass

Przedwczoraj do Xbox Game Pass zawitało NHL 23. Niestety dzisiaj nie mamy dobrych wieści, ponieważ – zgodnie z zapowiedzią – tym razem abonament Microsoftu opuszcza aż 7 gier na czele z popularną strzelanką Ubisoftu. Szkoda, ale cóż – tak już bywa.

Gry, które dzisiaj opuszczają Xbox Game Pass – Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction i więcej

Zwiastun Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass zawsze zmienia się w dwie strony: niekiedy trafiają do niej nowości, innym razem opuszczają ją wybrane tytuły. Niestety tym razem mamy do czynienia z tą drugą sytuacją, zatem nie przedłużajmy. Z abonamentu Microsoftu wylatują następujące produkcje:

  1. Life is Strange: True Colors (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. The Long Dark (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Moonglow Bay (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  4. The Riftbreaker (Xbox Series X|S, PC, chmura)
  5. Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  6. The Dungeon Of Naheulbeuk: The Amulet Of Chaos – Chicken Edition (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  7. Panzer Corps 2 (PC)

Przeczytaj też: Najlepsze gry strzelanki

Wymienione wyżej gry znikną z Xbox Game Pass do końca dnia, jednak dopóki wciąż pozostają one dostępne w abonamencie, subskrybenci wciąż mogą kupić je na własność w Xbox Store z 20-procentowym rabatem. Co tu dużo mówić: lepszy rydz niż nic.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.