NHL 23 od dzisiaj w Xbox Game Pass. Gratka dla fanów hokeja

NHL 23

Pod koniec marca Microsoft pokazał gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę kwietnia 2023. Wczoraj do abonamentu trafiło wyczekiwane Ghostwire: Tokyo, natomiast dzisiaj w subskrypcji Amerykanów debiutuje NHL 23. Fani hokeja z pewnością się ucieszą.

NHL 23 w Xbox Game Pass

Zwiastun NHL 23

NHL 23 to najnowsza odsłona symulatora hokeja od EA. Największą nowością względem poprzednich części są zawodniczki – można teraz tworzyć mieszane zespoły, a także w całości kobiece. Motywem przewodnim zabawy jest nic innego jak gra w hokeja.

Przeczytaj też: Najlepsze gry podobne do Gothic

NHL 23 pojawi się w bibliotece Xbox Game Pass jeszcze dzisiaj, zapewne przed 20:00. W ramach abonamentu Microsoftu grę uruchomimy na Xboxie One oraz Xboxach Series X|S. Zamierzacie dać jej szansę, czy to nie Wasze klimaty? Koniecznie napiszcie w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.