Farming Simulator 19 i inne nowości od dzisiaj w Xbox Game Pass. Trzy gry znikają z usługi

Farming Simulator 19

Zawartość biblioteki Xbox Game Pass ciągle się zmienia, czego doskonałym dowodem jest jej dzisiejsza aktualizacja. W subskrypcji pojawiła się bowiem garść nowości, a trzy inne gry ją opuszczają. Co by nie mówić, to całkiem uczciwa wymiana.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Farming Simulator 19 wśród dzisiejszych nowości w Xbox Game Pass. Nie można jednak zapomnieć o usuwanych tytułach

Zwiastun The Medium

W Xbox Game Pass zadebiutowały właśnie trzy nowe pozycje, o których usłyszeliśmy po raz pierwszy kilka dni temu. Bez przedłużania, ich pełna lista wygląda następująco:

  1. Farming Simulator 19 (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  2. The Medium (chmura)
  3. Bloodroots (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)

Wszystkie wymienione wyżej tytuły są już dostępne do pobrania. Warto jeszcze wspomnieć, że zgodnie z zapowiedzią subskrybenci usługi Microsoftu mogą od dziś również odpalać dodatek Mr. X Nightmare do Streets of Rage 4 – rozszerzenie zostało udostępnione za darmo w ramach abonamentu. Skoro nowości mamy omówione, skupmy się teraz na grach, które dzisiaj wylatują z Xbox Game Pass. Oto ich zestawienie:

  1. Endless Space 2: Deluxe Edition (PC)
  2. CrossCode (Xbox One, Xbox Series X|S, PC, chmura)
  3. Downwell (PC)

Wczoraj usługę Microsoftu opuściło UFC i UFC 2, ale na szczęście wygląda na to, że w najbliższych dniach nie pożegnamy już żadnych kolejnych gier. Trzymajmy kciuki, by nic się w tej kwestii nie zmieniło!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z